Sekce

Slovník česko–quenijský

0 A B C Č D E F G H CH I J K L M

PDF Papír A4 Papír A5 Obrazovka

Kořenovník

0 A B D E G 3 I J K L M N Ñ O P R S T U W

rejstřík A–M N–S Š–Ž

PDF Papír A4 Papír A5 Obrazovka

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:


Registrace

Kořenovník Coirë 2013

Kořenovník - obálkaKořenovník se asi po roce a půl dočkal aktualizace. Nejvýznamnější změnou je doplnění českého rejstříku. Zde je ke stažení verze Coirë 2013 opět v PDF pro tisk (A4, A5) i pro prohlížení na obrazovce. HTML stránky, přístupné z nabídky vlevo, jsou rovněž aktualizovány. Předcházející Kořenovník Yávië 2011 v PDF lze stáhnout z odkazů ve starém článku.

Ikona PDF A4 pro tisk --- Ikona PDF A5 pro tisk --- Ikona PDF na obrazovku

 

V samotném soupisu eldarských etymologických kořenů bylo provedeno jen několik doplnění, zohledňujících údaje z Parmy Eldalamberon osmnácté. Hlavně ale na konec přibyl rejstřík pro vyhledávání eldarských etymologických kořenů podle českých překladů. Díky tomu v Kořenovníku snadno najdete, co potřebujete (pokud to tam je), aniž byste museli hledat podle česko–quenijského slovníku anebo kořeny znát z hlavy. :)

Verze A4 a A5 pro tisk jsou nasypány do stránek ve dvou sloupcích, se slovníkovým záhlavím. Stránky jsou uzpůsobeny pro oboustranný tisk (čísla stránek jsou na vnějším okraji apod.) na černobílé tiskárně, barevné vyznačování není použito.

Verze pro obrazovku není nic jiného než stránky A4 naležato s jednostrannou úpravou, ve třech sloupcích, s minimálními okraji. A jsou tam barvičky. Tisknout to pochopitelně také lze, ale hodí se to spíše pro prohlížení na obrazovce.

Ikona PDF Papír A4 Kořenovník (Coirë 2013) -- A4 pro tisk, 38 stran A4, 750 kB

Ikona PDF Papír A5 Kořenovník (Coirë 2013) -- A5 pro tisk, 54 stran A5, 770 kB

Ikona PDF Obrazovka Kořenovník (Coirë 2013) -- na obrazovku, 40 stran A4, 750 kB

Přidat komentář

Autor:

Text:

Opište tento text:

CAPTCHA

Komentáře